Witamy na stronie

Witamy wszystkich harcerzy (szczególnie tych z Diamiru!) oraz osoby odrobinę mniej związane z naszą drużyną lub harcerstwem. Na tej stronie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z 9 Pabianicką Drużyną Wędrowniczą oraz metodyką harcerską. Życzymy Wam miłego przeglądania z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!

Co słychać


Motylki 2014/2015 :D

W tym roku, najpierw pojechaliśmy do Galerii Łódzkiej, gdzie w kręgielni mieliśmy zamówione dwa tory na dwie godziny. Szło nam lepiej lub gorzej, a co bardziej nieuważni mieli okazję bliżej poznać się z kulami do kręgli. Mimo to wszyscy świętowaliśmy każdą dziesiątkę, nieważne czy z pierwszej, czy z drugiej kuli i świetnie się bawiliśmy.

Następnie przenieśliśmy się na stoły do hokeja stołowego, gdzie rozegraliśmy mały turniej o bardzo wysoką stawkę! Zwycięzca mógł bowiem wybrać miejsce w którym mieliśmy zjeść kolację. Zwycięzcą okazała się Ola Dyba, która natychmiast zadecydowała, że idziemy na pizzę. 

Przed tym, czekał nas jeszcze jedna atrakcja. Udaliśmy się do Tkalni Zagadek, gdzie znów podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza grupa weszła do pokoju "BEZSENNOŚĆ", a druga do pokoju "RYTUAŁ". Grupie rytuału udało się rozwiązać zagadkę i znaleźć klucz do drzwi. Bezsenność niestety nie miała tyle szczęścia, a rozwiązanie jej zagadki pozostało dla nas tajemnicą. Mimo to nikt nie narzekał i był to stanowczo najmocniejszy punkt wyjazdu.

Wysłane 27 Jun 2015 przez Michał
Powered by CuteNews
zbiórki