Witamy na stronie

Witamy wszystkich harcerzy (szczególnie tych z Diamiru!) oraz osoby odrobinę mniej związane z naszą drużyną lub harcerstwem. Na tej stronie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z 9 Pabianicką Drużyną Wędrowniczą oraz metodyką harcerską. Życzymy Wam miłego przeglądania z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!

Co słychać


Zakończenie Roku Harcerskiego 2014/2015 :D

W tą środę (24 czerwca) Diamir zakończył kolejny rok harcerski.

Z tej okazji odbyło się spotkanie w Hufcu, na które zaproszeni byli nie tylko członkowie naszej drużyny, ale również nasi rodzice. Poza wspólnymi pląsami, zabawami i zajadaniem się ciastem, w programie znalazł się film podsumowujący naszą tegoroczną pracę i rozdanie nagród dla najaktywniejszych członków drużyny.

Ponadto, w ogłoszonym przez Drużynowego rozkazie rozwiązane zostały zastępy Kanczendżonga, Chekla i Krayt, równocześnie sznury ich zastępowych (odpowiednio: Paulina Krac, Agata Stępień, Piotr Nowakowski) zostały przekazane zastępowym czterech nowo powstałych zastępów (Miłosz Wojtaszczyk - Vatum; Aleksandra Kosek - Willarika; Aleksandra Dyba - Betelgeza; Paulina Krac - Vircassis).

Wysłane 26 Jun 2015 przez Michał
Powered by CuteNews
zbiórki